Osnovan Visokogorski odsjek Pd Pazinke Pazin

Na inicijativu  Mladena Nikšića,  Željka Ravnića  i Patricije Jedrejčić upućen je prijedlog Upravnom odboru Pd Pazinke Pazin za osnivanje visokogorskog odsjeka Pd Pazinke Pazin. Na sjednici Upravnog odbora održanoj 9.1.2019. donesena je odluka o osnivanju visokogorskog odsjeka. Za pročelnicu Odsjeka predložena je i izabrana Kristina Bartolić. Pravilnik o radu te prijedlog o imenovanju pročelnice proslijeđeni su Komisiji za visokogorsko planinarenje i planinsko skijanje pri Istarskom planinarskom savezu.

Na sjednici Komisije prihvaćen je zahtjev Pd Pazinke za prijem novoizabrane pročelnice Kristine Bartolić u punopravno članstvo Komisije za visokogorski odsjek i planinsko skijanje Istarskog planinarskog saveza. U svom budućem radu Visokogorski odsjek Pd Pazinka Pazin pridržavat će se plana i programa rada Komisije za visokogorski odsjek Istarskog planinarskog saveza.

Detaljniji plan rada i način pristupanja visokogorskom odsjeku bit će prezentiran na 1. planinarskoj srijedi 6.3.2019.