Pd Ćićarija Buje poziva na pješačenje povodom dana Obitelji u nedjelju 13.5.2018.

Povodom svjetskog dana Obitelji i povodom dana PD Ćićarija

PLANINARSKO DRUŠTVO ĆIĆARIJA BUJE

O R G A N I Z I R A

U NEDJELJU 13. 05. 2018.

pohod obiteljskom stazom na Ćićariji. Staza je kružnog oblika 8 Km duga, prođe se za oko 3,00 laganog hoda. Obiteljska staza nije zahtjevna (traži se srednja fizička kondicija), ako želite možete doći sa djecom. Pohod ima svoju iskaznicu koju će učesnici pohoda (uz obrazloženje u koju namjenu i svrhu služi) dobiti.

Okupljanje učesnika pohoda je u Račjoj Vasi od 9, 00 – 9,30 h. Polazak iz Račje Vasi je u 9,30 h. ide se prema spilji Svete Jelene, zatim se krećemo prema Rašporu. Po prolasku Rašpora na livadi ćemo imati doručak iz ruksaka. Put nastavljamo hodajući po hrptu, sa predivnim vidikovcima, prema vrhu Marećica 790 m. u Račju Vas stižemo nešto prije 13,00 h. poslije čega slijedi povratak kući.

  • dolazak u Račju Vas je u vlastitoj organizaciji,
  • Oprema planinarska – prilagođena vremenskim uvjetima koji budu,
  • stazu obilazimo na svoju odgovornost,
  • ponijeti sa sobom hranu i vodu za piti, ili vodu uzeti u Račjoj Vas na izvoru,
  • u slučaju lošeg vremena ili drugih ne predviđenih okolnosti organizator može otkazati pohod,
  • tel. za informacije 091 7258917                  Predsjednik PD Ćićarije Buje M. Topić