Planinarskom društvu Pazinka odobrena donacija Zaklade

PD Pazinka odobrena sredstva za projekt “Od Plesa mrtvaca do skrivene utvrde Zelengrada”

PD-u Pazinki odobrena sredstva za projekt “Od Plesa mrtvaca do skrivene utvrde Zelengrada” od strane Zaklade za poticanje partnerstva i razvoj civilnog društva Pula u iznosu od 10 tisuća kuna zajednos još devet projekata. Navedeni projekt je odobren iz sredstava Fonda gradova i općina.

Na osnovi potpisanog Sporazuma o suradnji sa Gradovima i Općinama: Buzet, Buje, Labin, Novigrad, Pazin, Vodnjan, Poreč, Rovinj, Tinjan, Svetvinčenat, Vrsar, Kanfanar, Marčana, Vižinada, Motovun, Ližnjan, Gračišće i Zaklade za poticanje partnerstva i razvoja civilnog društva,  Zaklada raspisuje Natječaj za prijavu na ostvarenje prava za financiranje malih projekata za razvoj lokalne zajednice organizacija civilnog društva.

Natječaj je bio otvoren do 20.04.2012. godine. Cilj projekta je oživjeti i obnoviti zapuštene staze koje iz Pazina vode prema crkvi sv. Marije na Škrilinah i utvrdi Zelengrad nedaleko Grdosela kao i promocija zdravog načina života i obiteljskog planinarenja.