Pohod Grožnjan – Završje 3.3.2019.

PD „PAZINKA“ PAZIN  organizira planinarski pohod GROŽNJAN – ZAVRŠJE

3.3.2019. – nedjelja

-Prijevoz: autobus (u slučaju nedovoljnog broja prijavljenih idemo osobnim automobilima)

-Mjesto i vrijeme okupljanja: Autobusna stanica Pazin u 8,45 h

Polazak iz Pazina u 9,00 h

Početak pohoda u 10,00 h

-Vrijeme hodanja: 4-5 sati (kružna staza)

-Težina staze:lagana označena staza

-Oprema: Standardna oprema za nisko gorje, zaštita od sunca i kiše u skladu sa vremenskim prilikama.

-Hrana i piće: vlastiti aranžman

-Opis puta: Vozimo se od Pazina do Grožnjana. Iz Grožnjana krećemo trasom Istarskog planinarskog puta, uspinjemo se do sela Sveti Juraj (315 m.n.v.) gdje se nalazi pečat KT-5 IPP-a, te se spuštamo do Završja gdje radimo pauzu. Iz Završja se vraćamo trasom Parenzane do Grožnjana, a cijelim putem imamo prekrasan pogled na dolinu Mirne. Povratak u Pazin oko 16 sati.

-Vodič: Dalibor Jakovčić (098 168 4149)

Prijave:do 26.2.2019. na telefon vodiča u popodnevnim satima.

Prijevoz autobusom 50,00 kn.

-Napomena: Prijavom na izlet svaki pojedinac potvrđuje da ispunjava zdravstvene, fizičke i tehničke uvjete za sigurno sudjelovanje na izletu; da je član HPS-a, te da pristupa izletu na vlastitu odgovornost. Organizator zadržava pravo izmjene plana i programa izleta obzirom na objektivne i nepredvidive okolnosti na samom izletu, te u slučaju loših vremenskih uvjeta ima pravo otkazati ili odgoditi izlet.