Prijave za malu planinarsku školu do 1. rujna 2018. godine

Planinarsko društvo “Pazinka” pokreće 1. malu planinarsku školu za učenike od 9 do 13 godina, koju financijski podržavaju Središnji državni ured za šport putem projekta “Edukacijom i kretanjem do zdravlja od malih nogu”, Zajednica sportskih udruga Grada Pazina i Istarski planinarski savez. Maksimalan broj sudionika je 20. Polaznici će steći osnovna znanja o planinarskoj opremi, orijentaciji, kretanju i boravku u planini, planinarskoj etici i ponašanju, planiranju izleta, povijesti planinarstva i alpinizma, osnovama meteorologije i opasnostima u planini te se upoznati s osnovama penjanja i speleologije. Glavni dio aktivnosti održava se na otvorenome na području šire okolice Pazina, Ćićarije i Učke.  Svi su izleti jednodnevni, osim zadnjeg vikenda, kada će se održati dvodnevna vježba i polaznici moraju obvezatno prespavati u Planinarskom domu „Poklon“.

Školarina iznosi 200,00 kn, a prijave se primaju redom kojim su zaprimljene do popunjenja mjesta na službenu adresu e-pošte Društva: planinarsko.drustvo.pazinka@gmail.com.
Molimo da prilikom prijave ispunite prijavnicu:prijavnica_mala planinarska škola_2018 (1)
Više o planinarskoj školi možete saznati u letku: Mala planinarska škola letak