Obavijest za polaznike Male planinarske škole – 1. pohod 22.9.2018. Grdoselo

PD „PAZINKA“ PAZIN

Organizira prvi pohod Male planinarske škole u Grdoselo

22.9.2018. – subota

9,00 sati- okupljanje ispred Društvenog centra u vojarni

Kratki dogovor i prijevoz djece do Grdosela.

U Grdoselu ćemo pješačiti stazom Malenice cca 6 km. Za one sa više kondicije i snage predviđen je povratak pješke u Pazin.

-Vrijeme hodanja: 2 sata Malenica

-Oprema: adekvatne cipele za hodanje, zaštita od sunca i kiše u skladu sa vremenskim prilikama

-Hrana i piće: 1 litra vode i hrana za dvosatno pješačenje (sendvič, voće…)

U subotu će na pohodu s djecom sudjelovati planinarski vodiči, voditelji škole, predstavnici HGSS, učiteljica i odgajateljica (Anton Finderle, Patricija, Jedrejčić, Sonja Levak, Zoran Brajković, Snježana Klanjac i Tanja Družetić).

-Napomena: Prijavom na izlet svaki pojedinac potvrđuje da ispunjava zdravstvene, fizičke i tehničke uvjete za sigurno sudjelovanje na izletu; da je član HPS-a, te da pristupa izletu na vlastitu odgovornost. Organizator zadržava pravo izmjene plana i programa izleta obzirom na objektivne i nepredvidive okolnosti na samom izletu, te u slučaju loših vremenskih uvjeta ima pravo otkazati ili odgoditi izlet.