Pd Knezgrad poziva na manifestaciju “Marunada” , 22.10.2022., Lovran

Nakon dvije pandemijske godine, u Lovranu i Lignju će se ponovno organizirati dugogodišnja manifestacija “Marunada” u Lovranu, te Vas pozivamo na “Pohod marunada u Lignju” u subotu 22.10.22. u 10,00 sati polazak iz Lignja (293 m), Lužinski breg (624 m), Gorica 710m), Grnjač (850m), Knezgrad (612m) i povratak do Lignja.Ukupna dužina 10 km, vrijeme pohoda 03h i30 min.

Jednim dijelom na povratku prolazit ćemo šetnicom Maruna, koja vodi kroz dolce, lehe, šumu maruna. Naravno u dogovoru sa sudionicima pohoda tura se može i skratitit. Po povratku u Liganj, sudionici  se mogu slijedi zabaviti pa i zaplesati, na ugostiteljskim štandovima će se nuditi pečeni maruni i razne slastice od maruna.

Svi zainteresirani mogu se prijaviti na mail: pdknezgrad@gmail.com

Delija Gagulić, predsjednica PD Knezgrad Lovran