Planinarski pohod na CRNI VRH 28.1.2024. – nedjelja

-Prijevoz: osobni automobili

-Mjesto i vrijeme okupljanja: Autobusna stanica Pazin u 8:00 h

Vožnja iz Pazina prema Veprincu i selu Vedež, gdje se parkiramo.

Početak pohoda u 9:00 h

-Vrijeme hodanja: oko 5-6 sati (kružna staza)

-Težina staze: tehnički i kondicijski srednje teška staza

-Oprema: Standardna oprema za nisko gorje, zaštita od sunca i kiše u skladu sa vremenskim prilikama.

-Hrana i piće: vlastiti aranžman

-Opis puta: Vozimo se od Pazina do Veprinca i sela Vedež. Krećemo planinarskim putem prema vrhu Beljač (784 m.n.v.), Crnom vrhu (1031 m.n.v.) i Planinskom domu Lisina nakon kojeg hodamo prema polaznoj točki gdje završavamo izlet.

-Vodič: Dalibor Jakovčić (098 168 4149)

Prijave: do 27.1.2024. porukom na telefon vodiča

-Napomena: Prijavom na izlet svaki pojedinac potvrđuje da ispunjava zdravstvene, fizičke i tehničke uvjete za sigurno sudjelovanje na izletu; da je član HPS-a, te da pristupa izletu na vlastitu odgovornost. Organizator zadržava pravo izmjene plana i programa izleta obzirom na objektivne i nepredvidive okolnosti na samom izletu, te u slučaju loših vremenskih uvjeta ima pravo otkazati ili odgoditi izlet.